Ferring

Ferring-Léčiva, a.s.

Ferring získal certifikát - ISO 14001, ISO 45001 Ferring získal certifikát - Audit rovné příležitosti Ferring získal certifikát - Podnik podporující zdraví Ferring získal certifikát - Bezpečný podnik

O společnosti Ferring Pharmaceuticals


Ferring Pharmaceuticals je mezinárodní společností s pobočkami v téměř 60 zemích světa a zaměstnávající více než 6500 pracovníků. Naše produkty známé v oborech gastroenterologie, urologie, gynekologie, pediatrie a endokrinologie pomáhají pacientům na všech kontinentech světa. Přestože Ferring působí v mnoha zemích, nikdy nepřestal být „rodinnou firmou“, která ctí tradici, odpovědnost a rodinnou čest.

Centrála firmy sídlí v klidném městě Saint-Prex ve Švýcarsku. Zakladatel firmy Dr. Frederik Paulsen pochází z malého ostrova Fohr ležícího v Severním moři nedaleko německého pobřeží; obyvatelům ostrova se odedávna říkalo „Ferringové“ a odtud tedy název firmy.

Podle filozofie svého zakladatele (jehož syn dnes firmu řídí) směřuje společnost každý svůj krok k neustálému posunování standardu směrem k lepšímu a dokonalejšímu. Jako farmaceutická firma jsme známí především díky našim výsledkům na poli výzkumu a využití peptidových preparátů analogických s přírodními hormony. Naše produkty přirozeným způsobem podporují činnost tělesných orgánů, jsou jakoby tělu šité na míru.Frederik Paulsen ml. Frederik Paulsen st.
Frederik Paulsen Dr. Frederik Paulsen


Fotovoltaika
Tato webová stránka poskytuje informace o výrobě a o prodávaných produktech v České republice. Pro informace o celé společnosti Ferring, navštivte Ferring global site.